Onderstaand een overzicht van onze leden. Bent u nog geen lid maar wel ondernemer in Renswoude. Vul dan dit aanvraagformulier in.
naam onderneming adres woonplaats e-mail adres
A. van Mourik Projectbegeleiding BV Ravenhorsterweg 1 3927 CP Renswoude a.v.mourik@kpnmail.nl
Ab Gaasbeek Makelaardij Vof Dorpsstraat 73 3927 BB Renswoude renswoude@abgaasbeekmakelaardij.nl
Administratie- & Belastingadviesbureau Van Gent BV Utrechtseweg 18 3927 AV Renswoude jan@vangentonline.nl
Administratie- & Belastingadviesbureau Van Gent BV Utrechtseweg 18 3927 AV Renswoude antie@vangentonline.nl
Allurepark De Lucht BV Barneveldsestraat 49 3927 CB Renswoude info@delucht.com
Asfalt-Onderhoud BV De Hooge Hoek 17 3927 GG Renswoude info@asfalt-onderhoud.nl
Autobedrijf A.Ploeg Vof Utrechtseweg 32 3927 AW Renswoude info@autobedrijfaploeg.nl
Autobedrijf Rijnders Vof Groot Overeem 2 3927 GH Renswoude janrijnders@hotmail.nl
Autobedrijf Van Asselt Barneveldsestraat 29 3927 AC Renswoude e.vanasselt@versatel.nl
Autorijschool De Vallei Van Rijnesteinlaan11 3927 DL Renswoude info@autorijschooldevallei.nl
Autorijschool Van Manen Bekerweg 2 3927 CG Renswoude autorijschoolvanmanen@live.nl
AVS Veldhuizen Kievitweide 24 3927 SG Renswoude megagert@hotmail.com
Bakkerij van Voorthuizen BV Hoofdweg 230 6744 WR Ederveen info@bakkerijvanvoorthuizen.nl
BBM Montage BV Ravenhorsterweg 6 3927 CP Renswoude info@bbm-interieurbouw.nl
Bikers Best Vof De Hooge Hoek 22 3927 GG Renswoude karin@goldwing.nl
Blaauwendraat Landschapsverzorging Daatselaarseweg 2 3927 CH Renswoude jacblaauwe@xs4all.nl
Bloembinderij De Agave Kievitweide 42 3927 SG Renswoude de.agave.renswoude@gmail.com
Boelhouwer Truck & Trailer Service BV Molenstraat 27 3927 AB Renswoude info@bttsbv.nl
Bos Partnership in Logistics BV Barneveldsestraat 22 C 3927 CC Renswoude c.bos@bosdynamics.com
Bouwbedrijf A.E. Mandersloot BV De Hooge Hoek 32 3927 GG Renswoude info@aemandersloot.nl
Bouwbedrijf Leo Verkerk Vof Groeperweg 19 3927 CR Renswoude leo@leoverkerk.nl
Bouwbedrijf Osnabrugge BV Holleweg 1 3925 LW Scherpenzeel info@bouwbedrijfosnabrugge.nl
Bouwkundig Tekenbureau Henk Schuurman BV Dorpsstraat 18 3927 BD Renswoude info@henkschuurman.nl
Bouwkundig Tekenbureau Verbeek Kastanjelaan 13 3927 AN Renswoude info@btverbeek.nl
Bouwservice Van Huigenbos Kievitweide 5 3927 SG Renswoude info@bouwservicehuigenbos.nl
Brandhof BV Kooiweg 4a 3927 EB Renswoude kees@brandhofdierenruiter.nl
Cafe Restaurant De Dennen Vof Utrechtseweg 34 3927 AW Renswoude info@restaurantdedennen.nl
Cafetaria t Zwaantje Dorpsstraat 120 3927 BG Renswoude chituen@live.nl
Camping De Grebbelinie Vof Ubbeschoterweg 12 3927 CJ Renswoude info@campingdegrebbelinie.nl
Capelleveen IT Diensten BV Dorpsstraat 121a 3927 BC Renswoude jan@capelleveen.nl
Caravancentrum Van Voorthuizen De Hooge Hoek 1 3927 GG Renswoude info@vanvoorthuizen.nl
Cees Berkhof Lanbouwmachinehandel BV Barneveldsestraat 20 3927 CC Renswoude info@ceesberkhof.nl
Cees Boonzaaijer BV Grond- en straatwerk Groot Overeem 11 3927 GH Renswoude Info@ceesboonzaaijer.nl
Chr. BSO Het Honk/ KDV De Peuterboerderij Woudegge 7 3959 BH Overberg eveldhuizen@solcon.nl
Control Plus Nederland BV Van Hamallaan 5 3927 DH Renswoude info@ctrl-plus.nl
Dankzij Media Verwierdelaan 33 3903 DL Veenendaal info@dankzijmedia.nl
De Rijg BV Postbus 57 3927 ZM Renswoude dverbeek@nijborg.nl
De Studio Interieurarchitectuur & Tuinontwerp Catharina Mossellaan 35 3927 DM Renswoude info@destudio.biz
De Vor, Brandes & Co BV Postbus 10 3927 ZL Renswoude info@vorbrandes.nl
Debora Wolleswinkel Verkoopstyling en Tuindavies Barneveldsestraat 39 3927 CB Renswoude info@deborawolleswinkel.nl
Di Tutto Dorpsplein 2 3927 WC Renswoude cbijmans@ditutto-renswoude.nl
Dingedong Mode Dorpsstraat 105 3927 BC Renswoude info@dingedongmode.nl
Donker Schilderwerken Vof De Hooge Hoek 18 3927 GG Renswoude info@donkerschilderwerken.nl
E.J. Interieurs Vof Molenstraat 25a 3927 AB Renswoude info@ejinterieurs.nl
EM Pater Zonwering Spikhorst 6 3927 DB Renswoude empater@kpnmail.nl
Emte Supermarkt Renswoude BV Dorpsplein 14 3927 WC Renswoude emterenswoude@planet.nl
EMTE Supermarkt Van Rinsum BV Dorpsstraat 86 3927 BE Renswoude info@golffederveen.nl
Fortune (regio Amersfoort) Groot Overeem 9-8 3927 GH Renswoude Renswoude@fortune.nl
Frank van Woerden Vastgoed BV Kerkewijk 117 3904 JB Veenendaal info@frankvanwoerden.nl
Fysio4All Spikhorst 77 3927 DC Renswoude info@fysio4all.com
G. Moesbergen Transportbedrijf Vof Barneveldsestraat 16 3927 CC Renswoude geurtencaraolamoesbergen@telfort.nl
G. Vlastuin Transpot BV Barneveldsestrat 11a 3927 CA Renswoude gijs@vlastuintransport.nl
Garage De Feniks Molenstraat 23 3927 AB Renswoude info@garagedefeniks.nl
Garage Van Burken Vof Dorpsstraat 114 3927 BG Renswoude verkoop@vanburken.nl
Geerenstein Gereedschappen Vof Molenstraat 41 3927 AB Renswoude info@geerensteingereedschappen.nl
Gijske van den Brandhof (JEMAKO) Tureluurweide 38 3927 SH Renswoude gijskevandenbrandhof@gmail.com
H. van Voorst luxe- en huishoudelijke artikelen Dorpsstraat 74 3927 BE Renswoude
H.J. Bos Hovenier en Sierbestrating Beukenlaan 10 3927 AK Renswoude info@hjbos.nl
HairdreamZ Haarverzorging Vof Wittenoordseweg 11 3927 CE Renswoude info@hairdreamz.nl
Hannisse Marktkramen Vof Barneveldsestraat 2 3927 CC Renswoude hannisse@hetnet.nl
Hardeman Bouw Acacialaan 9 3927 GD Renswoude info@hjhardeman.nl
Heijink & Meure Advocaten De Hooge Hoek 4 3927 GG Renswoude meure@rebelenmeure.nl
HG Parket Kastanjelaan 2 3927 AP Renswoude jgeijtenbeek@planet.nl
Hippisch Centrum de Schalm Vof De Schalm 11 3927 EH Renswoude info@hcdeschalm.nl
Hondenlogeerboerderij Syltjer Wald Biesbosserweg 13 3927 CV Renswoude info@dierenboerderij.nl
Hubo Van Deelen Vof Beukenlaan 1a 3927 AJ Renswoude info@huborenswoude.nl
Installatiebedrijf Moesbergen BV De Hooge Hoek 2 3927 GG Renswoude berthold@installatiebedrijfmoesbergen.nl
Installatiebedrijf Van de Vendel BV Groot Overeem 23 3927 GH Renswoude info@vandevendel.com
IRP Bouwadvies BV De Hooge Hoek 20 3927 GG Renswoude s.pater@irp-bouwadvies.nl
J. Spies Utrechtseweg 2 3927 AV Renswoude info@spies.nl
J.A. Vermeij Logistics BV De Hooge Hoek 21 3927 GG Renswoude jan@vermeijlogistics.nl
J.H.V.O. Groothandel Vof Groot Overeem 3 3927 GH Renswoude jhvorenswoude@hotmail.com
J.J. van de Vendel Groot Overeem 23 3927 GH Renswoude jaap@vandevendel.com
JCV Totaalonderhoud Vof Taets van Amerongenweg 57 3927 BJ Renswoude info@jcvschoonmaak.nl
JDO Las- en Montageservice Tuureluurweide 6 3927 SH Renswoude jd.overeem@hotmail.com
JuHuRa Beheer BV Tureluurweide 28 3927 SH Renswoude gerti@vangentonline.nl
Kapsalon Jeanet Meidoornlaan 36 3927 AD Renswoude gert.harthoorn@zonnet.nl
Kapsalon La Belle Vof Dorpsstraat 109 3927 BC Renswoude alidadekker@hotmail.com
Kiboko Holding Company BV Veenweg 5 3927 ED Renswoude emile.de.boer@gmail.com
Kinderdagverblijf 't Blauwe Kieltje Vof Groeperweg 4A 3927 CR Renswoude info@blauwekieltje.nl
Klein Wittenoord Kookstudio Vof Wittenoordseweg 3 3927 CE Renswoude info@kleinwittenoord.nl
Klompse Diervoeders Barneveldsestraat 18 3927 CC Renswoude irmavanklompenburg@hetnet.nl
L. Rieken Castor 62 3902 SJ Veenendaal info@riekro.nl
Lagerweij Renswoude BV Oude Holleweg 49 3927 CK Renswoude marijkelagerweij@hetnet.nl
Loedeman Dienstverlening Kievitweide 18 3927 SG Renswoude info@loedeman-dienstverlening.nl
LuJaBa Storkstraat 9b 3905 KX Veenendaal info@lujaba.nl
Luna Automotive Groot Overeem 9-10 3927 GH Renswoude joost@lunaautomotive.nl
Mantrans BV Dashorsterweg 2 3927 CN Renswoude erik@mantrans.nl
Mens Deuren & Zonwering Vof Lindenhof 20 3927 AR Renswoude info@mdls.nl
Minicamping De Groeperkade Groeperweg 9 3927 CR Renswoude info@groeperkade.nl
Montagebedrijf Cluistra & Grootveld BV Groot Overeem 4 3927 GH Renswoude cluistra.grootveld@planet.nl
Mts Boerengolf "De Voskuilen" Emminckhuizerlaan 6 3927 EC Renswoude boerengolf@devoskuilen.nl
Mts Fysiotherapie Jansen Renswoude Beukenlaan 46 3927 AK Renswoude info@fysio-jansen.nl
Mts Verloskundigenpraktijk De Vallei Vijverlaan 4-1 3925 EM Scherpenzeel info@verloskundigen-devallei.nl
Nap Schilderwerken Molenstraat 10a 3927 AC Renswoude info@napschilderwerken.nl
P.E. Leijenhorst Holding BV Dorpstraat 2 3927 BD Renswoude p.leijenhorst@hotmail.com
P.G. Korver Transport BV De Hooge Hoek 9 3927 GG Renswoude pieter@korver-transport.nl
Party Dress Hopeseweg 26 3927 CS Renswoude info@party-dress.nl
Pater Installatietechniek BV De Hooge Hoek 6 3927 GG Renswoude info@epater.nl
Pedicure Annet Eskes Spikhorst 10 3927 DB Renswoude anneteskes@outlook.com
Praktijk voor Natuurgeneeswijze Dorpsstraat 34 3927 BD Renswoude info@natuurgeneeswijze.eu
PSM Pallets Vof Barneveldsestraat 40 3927 CD Renswoude info@psmpallets.nl
R & E Schilderwerken Vof Kievitweide 3 3927 SG Renswoude info@re-schilderwerken.nl
R. Boon maatwerkspecialist Duyst van Voorhoutweg 17 3927 BM Renswoude bouwbedrijfrboon@planet.nl
R.C.R. (ReparatieCentrum Renswoude) Vof Dorpsstraat 51 3927 BB Renswoude info@rcr-renswoude.net
Rabobank Woudenberg - Lunteren Postbus 2 6740 AA Lunteren communicatie.bv@rabobank.nl
Recreatieboerderij De Kleine Weide Vof Biesbosserweg 19 3927 CV Renswoude info@dekleineweide.nl
Restaurant De Hof BV Arnhemseweg 3 3927 EE Renswoude Bos@dehof.nl
Rochus Relatiegeschenken BV Utrechtseweg 28 3927 AV Renswoude hardeman@rochus.nl
Rombout Dienstverlening Tureluurweide 2 3927 SH Renswoude info@romboutdienstverlening.nl
S.A.A. Verdam BV Ubbeschoterweg 11 3927 CJ Renswoude stefverdam@planet.nl
SaMa Bouw Ubbeschoterweg 8 3927 CJ Renswoude info@sa-mabouw.nl
Schildersbedrijf A.H. van Klompenburg Molenstraat 10 3927 AC Renswoude sandravanklompenburg@kpnplanet.nl
Scholtus De Hooge Hoek 15 3927 GG Renswoude m.scholtus@scholtus-holding.nl
Slagerij Wout van de Veen Vof Hoofdweg 150 6744 WP Ederveen info@vandeveen.gildeslager.nl
Smaakidee Vof Barneveldsestraat 49-2 3927 CB Renswoude harold@smaakidee.nl
Startrans Quality Transmissions Renswoude BV Barneveldsestrt 21 3927 CA Renswoude info@startrans.biz
Stijl 5 Catharina Mossellaan 5 3927 DM Renswoude petra@stijl5.nl
Studio Marnix van 't Riet Van der Sevenderlaan 4 3927 DJ Renswoude info@rietfoto.nl
T.H.L. De Heuvelrug De Meent 14 3927 GM Renswoude henny@deheuvelrug.com
Textielhuis Van de Pavert Dorpsstraat 25 3927 BA Renswoude jp.vandoorn@versatel.nl
Timmerbedrijf J.J. van Doorn De Hooge Hoek 16 3927 GG Renswoude jj.vandoorn@hetnet.nl
Timmerfabriek Vermeer BV De Hooge Hoek 3 3927 GG Renswoude info@timmerfabriekvermeer.nl
Tim's Speelgoedboerderij Kooiweg 10 3927 EB Renswoude info@timsspeelgoedboerderij.nl
Transpotbedrijf H.J. van Bentum BV Parallelweg 80 3931 MT Woudenberg h.vanbentum@bentum.nl
Tweewielers Joop van Voorthuizen Vof Molenstraat 15 3927 AB Renswoude info@joopvanvoorthuizen.nl
Twin Signing Vof Molenstraat 30 b 3927 AC Renswoude info@twinsigning.nl
Uitvaartzorg Simone Beijer Platenenlaan 32 3927 AX Renswoude info@simonebeijer.nl
Van den Brandhof Metselservice Ravenhorsterweg 3 3927 CP Renswoude metselservice@gmail.com
Van der Grift Bouw en Montage BV Dashorsterweg 4 3927 CN Renswoude info@bouwenmontage.nl
Van Egdom Groen Techniek Munnikenweg 155 3927 EA Renswoude info@hadogroentechniek.nl
Van Gent Legnesten / Van Gent Laying Nests Ubbeschoterweg 19 3927 CJ Renswoude info@vangentnl.com
Van Ginkel Infra Kievitweide 34 3927 SG Renswoude info@vanginkelinfra.nl
Van Ginkel's Tapijt BV Van Rijnesteinlaan 8 3927 CA Renswoude ginkeltapijtede@hetnet.nl
Van Roekel Hypotheken Dorpsstraat 95 3927 BC Renswoude info@vanroekelhypotheken.nl
Van Schaik Personal training Barneveldsestraat 21 3927 CC Renswoude info@vspt.nl
Van Vlastuin Auto's BV Holleweg 20 3925 LW Scherpenzeel dianne@vlastuinauto.nl
VDB Dienstverlening BV Postbus 58 6740 AB Lunteren info@VDBgroep.eu
Veldhuizen Bouwbedrijf De Hooge Hoek 14 3927 GG Renswoude geurt.veldhuizen@ziggo.nl
Verbeek Reclame Groot Overeem 9-12 3927 GH Renswoude info@verbeekreclame.nl
Vermala BV Utrechtseweg 4 3927DB Renswoude piet@vanheugten.com
Vinkenborgh Projecten B.V. Beukenlaan 6 3927 AK Renswoude vinkenborgh@ziggo.nl
Vlastuin Spuiterij BV De Hooge Hoek 36 3927 GG Renswoude info@spuiterijvlastuin.nl
Vlastuin Truck- en Trailerservice BV De Hooge Hoek 38 3927 GG Renswoude info@vlastuin-truckopbouw.nl
Vleugel Vloeren Utrechseweg 4 3927 AV Renswoude Jurriaan@vleugelvloeren.nl
Voegersbedrijf G. Gerritsen Vof Beekweide 5 3927 SC Renswoude Ygerritsen@icloud.com
W van Ginkel Beheer BV Beekweide 21 3927 SC Renswoude info@servicestationvanginkel.nl
Welin Installatiebedrijf Groeperweg 19 3927 CR Renswoude info@welin.nl
Wollie Bestratingen Catharina Mossellaan 29 3927 DM Renswoude info@wollie-renswoude.nl
Zuivelboerderij De Kleine Hope Vof Hopeseweg 25 3927 CS Renswoude dekleinehope@zonnet.nl
Voor en door ondernemers
Ondernemersvereniging Renswoude